Fisher Manufacturing FISDM10W1S Condensate Drain Pan W/ Float Switch and 3ft Cord, 13" X 10" X 4", 120V, 1000W
In stock
SKU
FISDM10W1S
Condensate Drain Pan
Dimensions
  • Length: 4 In
  • Width: 11.75 In
  • Height: 8.5 In
  • Weight: 4.75 lbs
Product Notes
  • Evaporator Pan
  • 120V, 1000W, 8.34 Amp, 7-1/2 Qt
  • 13" X 10" X 4", Stainless Steel
  • Evap Rate 10 Gal Day
  • W/ Hi-Limt, Float Switch And 3Ft Cord
  • 20 Guage Ss
  • Ul & Nsf Approved
More Information
Disable SaleableNo
Write Your Own Review
You're reviewing:Fisher Manufacturing FISDM10W1S Condensate Drain Pan W/ Float Switch and 3ft Cord, 13" X 10" X 4", 120V, 1000W