Beverage Air 703-963D-15 Drawer Gasket - 11-1/4" X 24"
Out of stock
SKU
703-963D-15
Gasket, Drawer - 11-1/4" X 24"
Dimensions
  • Length: 11.5 In
  • Width: 10 In
  • Height: 1.5 In
  • Weight: 1 lbs
https://partsfe.com/media/catalog/product/0/0/0031833_0_1.jpg
Manufacturer Name: Beverage Air
Product Number: 703-963D-15
OEM Part Number: 703-963D-15
Product Description: 11-1/4" X 24"
Similar Models:703-963D15 - Beverage-Air
Dimensions:
Length:11.5in/29.21cm
Width:10in/25.4cm
Height:1.5in/3.81cm
Weight:1lbs/453.59g
Choose the best Commercial kitchen & Restaurant equipment parts and supplies from PartsFe!
  • Same Day Shipping
  • Best Quality And Best Price
  • Wide Range of Inventory
  • Best Customer Service
Have More Questions or Need Help to Place The Order?
Reach us at 866-863-0907 or contact@partsfe.com
More Information
Disable SaleableNo
Write Your Own Review
You're reviewing:Beverage Air 703-963D-15 Drawer Gasket - 11-1/4" X 24"