Star Mfg E1-510010 125V, 1/3W Red Indicator Light, 1/2" Hole, Chrome Bezel
In stock
SKU
E1-510010
Signal Light 1/2" Red 125V
Dimensions
  • Length: 0.5 In
  • Width: 0.5 In
  • Height: 11 In
  • Weight: 0.1 lbs
Product Notes
  • 125V, 1/3W [ Fits Hole 1/2" ] [10" Leads ] [Color Red]
  • [Type Hat Flat ][ Bezel Chrome] [ Fastener Lock Tabs]
  • Intedge Warmer L5501, L5502, L5505, L5506, L5531, L5570.
  • Keating Fryer
  • Merco Warmer All Overhead Type Warmers.
  • Market Forge Skillet, Steamer
  • Star Fryer 510F
  • Star Roller Grill: 12, 25, 40, 45, 75
More Information
Disable SaleableNo
KEATING:
MARKET FORGE:
Write Your Own Review
You're reviewing:Star Mfg E1-510010 125V, 1/3W Red Indicator Light, 1/2" Hole, Chrome Bezel