Duke 175200PS Shield Burner
In stock
SKU
175200PS
Burner Shield Weldamnet
Dimensions
  • Length: 23 In
  • Width: 17.5 In
  • Height: 3 In
  • Weight: 7.27 lbs
https://partsfe.com/media/catalog/product/d/u/duke-175200ps-shield-burner-34710-2.jpg
Manufacturer Name: Duke
Product Number: 175200PS
OEM Part Number: 175200PS
Product Description: Burner Shield Weldment;Duke Flexible Batch Broiler Fbb-120
Similar Models:175200 - Duke, 175200K - Duke, 175200WELD - Duke
Dimensions:
Length:23in/58.42cm
Width:17.5in/44.45cm
Height:3in/7.62cm