Duke 175200WELD Shield Burner
In stock
SKU
175200WELD
Burner Shield Weldamnet
Dimensions
  • Length: 23 In
  • Width: 17.5 In
  • Height: 3 In
  • Weight: 7.27 lbs
https://partsfe.com/media/catalog/product/d/u/duke-175200weld-shield-burner-56220-2.jpg
Manufacturer Name: Duke
Product Number: 175200WELD
OEM Part Number: 175200WELD
Product Description: Burner Shield Weldment;Duke Flexible Batch Broiler Fbb-120
Similar Models:175200 - Duke, 175200K - Duke, 175200PS - Duke
Dimensions:
Length:23in/58.42cm
Width:17.5in/44.45cm
Height:3in/7.62cm